Debrecen borait kapta ajándékba Gyurta Dániel
A Debrecenben zajló CXX. Országos Úszó Bajnokság harmadik napján, 2018. március 30-án, pénteken búcsúztatták el Gyurta Dánielt. A visszavonulását a héten bejelentő olimpiai bajnok úszót a sportolók mellett Debrecen alpolgármestere, Barcsa Lajos is köszöntötte a városi uszodában. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről … Bővebben: Debrecen borait kapta ajándékba Gyurta Dániel
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba