Jövőre kezdik építeni a debreceni BMW-gyár épületeit, már hirdetik az álláslehetőségeket

A jövő év elején kezdődnek a BMW Group jövőbeni debreceni gyárának első épületkivitelezési munkálatai, így a központi irodaépület és a képzési központ építése, egyben új álláshelyeket hirdetnek meg – közölte a német cég szerdán. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A … Bővebben: Jövőre kezdik építeni a debreceni BMW-gyár épületeit, már hirdetik az álláslehetőségeket