Vesztegetés miatt két év börtönre ítélték a Mol vezérigazgatóját Horvátországban

A horvát legfelsőbb bíróság megerősítette a Zágráb megyei bíróság elsőfokú elmarasztaló ítéletét Ivo Sanader volt horvát kormányfő és Hernádi Zsolt, a Mol Nyrt. elnök-vezérigazgatója egyesített perében – közölte a Jutarnji List című horvát napilap hétfőn. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 … Bővebben: Vesztegetés miatt két év börtönre ítélték a Mol vezérigazgatóját Horvátországban