Hatályon kívül helyezte az MLSZ a korábbi szektorbezárásokra vonatkozó határozatait, így a vasárnapi DVSC-Diósgyőr mérkőzésen nem kell zárva lennie a B5-ös szektornak, akinek oda szól a bérlete vagy jegye, minden további nélkül elfoglalhatja a helyét.
A hatályon kívül helyezés érvényes a DVSC-Kisvárda bajnoki kapcsán kiszabott büntetésre is, tehát nem kell 1 soron következő hazai NB I-es találkozón a Nagyerdei Stadion a B4, B5, B6 és B7 szektorát bezárni – írja a klub, aki közzé tette a szövetség közleményét is, melyet mi is változtatás nélkül közlünk:
„Az MLSZ Elnöksége elfogadta a Fegyelmi Szabályzat módosítását. A módosításokkal egységes szerkezetbe foglalt Szabályzat jelen határozat elválaszthatatlan mellékletét képezi és 2026. január 22-én lép hatályba. Az MLSZ Elnöksége a 2025/26-os bajnoki szezonban a nagypályás férfi NB I-es, NB II-es és NB III-as bajnokságokban, továbbá a férfi labdarúgó Magyar Kupában résztvevő sportszervezettekkel szemben 2026. január 22. napja előtt jogerősen kiszabott valamennyi felfüggesztett és/vagy már ténylegesen végrehajtandó szektorbezárásra vonatkozó fegyelmi döntést hatályon kívül helyezte. Az érintett fegyelmi határozatokban a felfüggesztett és/vagy végrehajtandó szektorbezárásokon kívüli minden egyéb fegyelmi büntetés hatályban marad.”