Sportközvetítések a televíziócsatornákon

z5

A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Szeptember 13., szerda:

    M4 Sport
17.45: Kosárlabda, férfi Európa-bajnokság, negyeddöntő, Görögország-Oroszország
20.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, 1. forduló, RB Leipzig-AS Monaco

    Sport 1
20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, 1. forduló, Real Madrid-Apoel Nicosia

    Sport 2
12.00: Lósport, futam
20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, 1. forduló, Liverpool-Sevilla

 Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

    Eurosport 1
15.00: Kerékpár, Vallon Grand Prix, Belgium
19.00: Döntés a 2024-es és 2028-as olimpia helyszínéről, Lima

   Film Mánia
20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, 1. forduló, Tottenham-Dortmund

Szeptember 14., csütörtök:

   M4 Sport
17.00: Labdarúgás, női felkészülési mérkőzés, Magyarország-Skócia
20.30: Kosárlabda, férfi Európa-bajnokság, negyeddöntő, Görögország-Oroszország

    Sport 2
12.00: Lósport, futam
17.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Motor Zaporizzsja-Csehovszkije Medvegyi
20.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Kadetten Schaffhausen-Elverum

    Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 2
15.00: Kerékpár, Olasz Kupa

  Digisport 1
19.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, 1. forduló, Austria Wien-AC Milan
21.05: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, 1. forduló, Hertha BSC-Athletic Bilbao

  Digisport 2
4.00: Tenisz, WTA-torna, Tokió
19.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, 1. forduló, Atalanta-Everton
21.05: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, 1. forduló, Vitesse-Lazio

    Digisport 3
19.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, 1. forduló, Dinamo Kijev-Skënderbeu
21.05: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, 1. forduló, Hapoel Beer-Seva – Lugano

    RTL II
20.50: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, 1. forduló, Arsenal-Köln

 

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

*