Harmadosztályú csapat búcsúztatta a Lokit a Magyar Kupából

A Győr nem titkoltan meglepetésre készült az ETO Parkban – olvasható a Nemzeti Sport tudósításában. Az NB III Nyugati csoportjában vitézkedő gárda nem játszott alárendelt szerepet a találkozón. A Debrecen csak helyenként futballozott jól, ez pedig kevésnek bizonyult. A 47. percben Magasföldi József bal oldali beadást követően talált be a kapuba, amivel megszerezték a vezetést a hazaiak. 1–0!

A 64. percben Lukas Szabo növelhette volna a Győr előnyét, de 18 méterről leadott lövése a bal kapufát találta el. Hiába nyomott a Loki, igazán nagy helyzetet nem tudott kialakítani, sőt az utolsó percben még a hazaiaknak volt lehetőségük. Az élvonal egyetlen csapata, amely nem folytathatja a kupaküzdelmeket, az a Debrecen.